Get Adobe Flash player
Останні коментарі
  Квітень 2024
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Бер    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930  

  6 грудня 2023 року у ліцеї було відкрито інформаційний стенд «МІСЦЕ ШАНИ І ВДЯЧНОСТІ», присвячений нашим загиблим воїнам-землякам, які ціною власного життя відстоювали волю, незалежність і майбутнє України.

  ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНИЙ ПРОЄКТ «МІСЦЕ ШАНИ ТА ВДЯЧНОСТІ»
  Метою цього проєкту є утвердження української громадянської ідентичності шляхом формування, збереження історичної пам’яті про події російсько-української війни та популяризація героїчного образу Захисників та Захисниць України.

  24 лютого 2022 року розпочалася повномасштабна війна українського народу проти російського агресора. О 04.00 ранку 24 лютого на світ з’явилася нова нація. Нація, яка не втекла, не здалася та не забула.
  З перших днів російсько-української війни українці стали на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.
  Російські війська обстрілювали та знищували об’єкти інфраструктури, проводили масовані обстріли житлових районів українських міст та сіл, які тимчасово зайняли.
  Захисники і захисниці щоденно проявляють небачений героїзм і неймовірну звитягу у боротьбі з ворогом. У кривавих боях народжуються нові герої, люди, які сьогодні творять історію своїми вчинками, віддаючи своє життя за вільну, єдину, незалежну Україну.

  У рамках реалізації загальнодержавного проекту «Місце шани та вдячності» в Терешківському ліцеї облаштовується інформаційний стенд, присвячений Захисникам та Захисницям України, які брали або беруть участь у російсько-українській війні.
  З цією метою ми проводимо збір інформації про випускників закладу освіти, батьків, або інших членів родини осіб, що навчаються у Терешківському ліцеї, які є Захисниками та Захисницями України.