Get Adobe Flash player

І СВІЧКА ПЛАКАЛА В СКОРБОТІ…

1932-1933-й роки… найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю нашого народу. 27 листопада у Терешківському ліцеї для учнів 5-11 класів відбувся виховний захід «І свічка плакала в скорботі…», який підготували педагог- організатор Сапєлова М.В., завідувач бібліотеки Боярська С.А. та вчитель історії Ашуркіна І.П.

Ірина Петрівна нагадала дітям про страшні сторінки історії нашої держави, коли без стихії, без засухи, без війни – в самому центрі Європи, в Україні, яка була житницею континенту, небачений голод забрав у могилу мільйони людей. Учні розглядали інсталяцію, яка своїми художніми експонатами, підібраною літературою, дрібкою розсипаного зерна, окрайцем хліба та свічкою скорботи відображає жахливу картину нищення українського народу.

Сьогодні ми впевнено можемо говорити, що це був геноцид, задля того, щоб підірвати коріння волелюбної нації, винищити цілий етнос. Це була безкровна, людоморська війна проти українського народу.

Ця виховна година запам’яталась усім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові і русі її учасників.У шкільній бібліотеці організована виставка фотоматеріалів, художньої та публіцистичної літератури «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни».

Організатори заходу закликали усіх присутніх зберегти пам’ять про ці події і запалити свічку пам’яті 28 листопада о 16.00 год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *