Get Adobe Flash player

19 жовтня відбулася консультативна нарада по проєкту #DECIDE. Зустріч пройшла в онлайн форматі з менторами Тетяна Устименко та Іриною Міщенко. Під час наради було розглянуто  ряд питань:

  • планування роботи моніторингової групи та підготовка до анкетування;
  •  поточні консультації (висвітлення, ідеї для фінального форуму, тощо).

_______________________________________________________________________________________________

З 19 по 21 червня 2023 року у місті Києві спільно з науково-педагогічними працівниками закладів післядипломної педагогічної освіти регіонів партнерів  #Швейцарсько_українського_проєкту_DECIDE, директорами (заступниками) ЗЗСО «першої хвилі» розробки стратегій розвитку ЗЗСО громад-партнерів #ПроєктуDECIDE відбувся РЕФРЕШ-ТРЕНІНГ «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЗЗСО: НАВІЩО ВОНА ПОТРІБНА ДЛЯ ШКОЛИ ДІЄВОЇ ДЕМОКРАТІЇ».

Учасники та учасниці заходу активно працювали, обмінювалися досвідом розроблення Стратегій розвитку ЗЗСО та «дорожніх карт», в творчий спосіб ділилися своїми історіями успіху, рефлексували, дискутували.Директорка Терешківського ліцею Лариса ШЕВЧЕНКО презентувала проєкт Стратегії нашого закладу освіти.Тренінг був цікавим, мотивуючим, продуктивним. Лариса Володимирівна зарядилася енергією, взяла безліч чудових ідей на озброєння, розвинула професійні компетентності, щоб далі працювати над Стратегією.Дякуємо нашим менторкам Тетяні УСТИМЕНКО та Ірині МІЩЕНКО, учасникам і організаторам тренінгу за створення позитивної, надихаючої атмосфери.

Сподіваємося на подальшу співпрацю, до нових зустрічей!

#Швейцарсько_український_проєкт_DECIDE#DECIDE#DOCCU

____________________________________________________________________________________________

#DECIDE #DOCCU

15 червня у Терешківському ліцеї відбулося чергове засідання стратегічної сесії.
Учасники заходу під керівництвом менторів УСТИМЕНКО Тетяни та МІЩЕНКО Ірини складали план впровадження Стратегії розвитку освітнього закладу (Терешківський ліцей). На зустрічі були присутні сільський голова ТУРПІТЬКО Віталій, начальник Відділу освіти Терешківської сільської ради ПОГОРІЛИЙ Ігор, представники робочої групи, батьківського комітету, учнівства, випускники та працівники ліцею. Робота була продуктивною і цікавою.

З 19 по 21 червня у м. Києві на рефреш-тренінгу «Стратегія розвитку ЗЗСО: навіщо вона потрібна школі дієвої демократії» буде презентовано Стратегію розвитку освіти Терешківського ліцею
Дякуємо всім за співпрацю, до нових зустрічей!

_____________________________________________________________________________________________

@decentralization

#DECIDE#DOCCU

27.04.23 року, в межах Швейцарсько-українського проєкту #DECIDE, продовжується робота над розробленням Стратегії розвитку ЗЗСО Терешківського ліцею. Під керівництвом менторів проєкту DECIDE Тетяни Устименко та Ірини Міщенко за участю членів робочої групи з розробки Стратегії розвитку освітнього закладу, представників батьківської громадськості, учнівського самоврядування та випускників минулих років Терешківського ліцею. В онлайн-форматі було проведено чергову стратегічну сесію, під час якої визначили цінності, місію, візію закладу освіти. Проаналізували проблеми й розробили стратегічні та операційні цілі.
Дякуємо усім за чудову атмосферу, мотивацію, підтримку та натхнення до подальшої роботи.

До нових зустрічей!

____________________________________________________________________________________________

Розробка проєкту Стратегії розвитку ЗЗСО (2-3 сесія)

І знову зустріч

@decentralization

#DECIDE#DOCCU

29 березня 2023 року в рамках розробки проєкту Стратегії розвитку ЗЗСО в офлайн-форматі відбувся семінар робочої групи (2-3 сесія) Терешківського ліцею під керівництвом менторів Швейцарсько-Українського проєкту #DECIDE Тетяною Устименко та Іриною Міщенко.У ході зустрічі учасники через SWOT-аналіз визначили сильні та слабкі сторони освітнього середовища, педагогічної діяльності, оцінювання здобувачів освіти та управлінських процесів закладу освіти.Впевнено рухаємося до створення Стратегії розвитку ЗЗСО! Щиро вдячні учасникам за активну і плідну роботу, а менторам за допомогу і співпрацю!

______________________________________________________________________________________________

Розробка проєкту Стратегії розвитку ЗЗСО (1 сесія)

@decentralization

#DECIDE#DOCCU

24 березня 2023 року в рамках розробки проєкту Стратегії розвитку ЗЗСО в онлайн-форматі відбувся семінар робочої групи (перша сесія) Терешківського ліцею та менторів Швейцарсько-Українського проєкту DECIDE Устименко Т.А. та Міщенко І.О.У ході зустрічі учасники ознайомилися із звітом за результатами опитування учасників освітнього процесу та проаналізували Профіль ЗЗСО за чотирма напрямами: «Освітнє середовище», «Система оцінювання», «Педагогічна діяльність», «Школа дієвої демократії».

______________________________________________________________________________________________

#DECIDE#DOCCU

02.03.2023 року відбулося організаційне засідання робочої групи з розробки проєкту Стратегія розвитку ЗЗСО.

______________________________________________________________________________________________

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЗЗСО: НА ШЛЯХУ ДО ШКОЛИ ДІЄВОЇ ДЕМОКРАТІЇ. Менторський супровід розроблення та реалізації стратегії розвитку ЗЗСО»

@decideUA

#DECIDE#DOCCU

21 лютого 2023 року на базі Терешківського ліцею Терешківської сільської ради Полтавського району відбулася зустріч з менторами Швейцарсько-Українського проєкту DECIDE – «Демократизація для розвитку демократичної освіти» (Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського) Тетяною Устименко та Іриною Міщенко. Учасники заходу розглянули мету зустрічі – підготовка до розроблення «Стратегії розвитку Терешківського ліцею Терешківської сільської ради Полтавського району» та реалізації «дорожньої карти» і її запровадження. Ознайомилися із завданнями зустрічі та програмою.

#DECIDE#DOCCU

______________________________________________________________________________________________________________

DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»

#DECIDE#

@decideUA

Відновлено роботу над Стратегією розвитку освіти нашої громади, яка розробляється за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»На першому в цьому році засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти Терешківської сільської територіальної громади (голова робочої групи Валерій Кулага) учасники засідання разом з національним експертом Проєкту DICIDE Григорієм Перервою спланували свою роботу на найближчий час.

Великий обсяг роботи вже виконано впродовж 2021 року, зокрема проведено опитування учнів, вчителів та батьків, зібрано та узагальнено необхідну інформацію. На сьогодні необхідно здійснити актуалізацію зібраної інформації, врахувавши зміни, потреби та очікування громади під час воєнного стану. Робота над розробкою Стратегії здійснюватиметься в кілька етапів і має завершитися до 30 квітня цього року. У засіданні робочої групи взяв участь голова нашої громади Віталій Турпітько, який окреслив основні напрямки розвитку освітньої галузі, в рамках Стратегії розвитку Терешківської громади на 2022 – 2027 роки, робота над розробкою якої відновиться найближчим часом.