Get Adobe Flash player
Останні коментарі
  Липень 2024
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Чер    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  

  Огрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Комплект обладнання для класу фізики і хімії

  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, планшети

  ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії

  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі закупівля природного газу

  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Капітальний ремонт протирадіаційного укриття Терешківського ліцею .

  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Система відеоспостереження з монтажем.

  Обгрунтування колоті дрова

  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (автобус)

  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі автобус, послуги з заміни скла та шин автобуса Еталон

  Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі автобус технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів

  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі щепи

  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі природного газу

  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі дров колотих.

  _____________________________________________________________________________________

  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710” надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення. 

  1. Предмет закупівлі: Поточний ремонт  протирадіаційного укриття Терешківського ліцею Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області за адресою: вул.Шевченка 9-А, с.Терешки , Полтавський район. Полтавська область. Код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

  2. Ідентифікатор закупівлі: ID: UA-2023-07-17-006225-a

  3. Очікувана вартість предмета закупівлі: 820 935.00 грн. з ПДВ.

  4. Вид процедури: відкриті торги з особливостями.

  5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

  Необхідність виконання поточного ремонту приміщення протирадіаційного укриття в Терешківському ліцеї Терешківської сільської ради обумовлена фізичним зносом підлоги та дверей, пошкодженням стін. Об’єми, склад та зміст робіт визначені у Дефектному акті від 18 травня 2023 року. При проведенні поточних ремонтних робіт виконавець повинен виконувати заходи, що забезпечують дотримання правил техніки безпеки у відповідності із Законом України «Про охорону праці», інших чинних нормативних документів та актів з охорони праці. Забезпечити обов‘язкове виконання вимог чинного законодавства України по охороні навколишнього середовища, пожежній безпеці та додержуватись вимог державних будівельних норм і державних стандартів України, гігієнічних нормативів, санітарних правил і норм тощо. Будівельні матеріали та вироби, які будуть використані виконавцем під час надання послуг з поточного ремонту мають відповідати основним вимогам, визначеним національним стандартам ДСТУ і будівельним нормам та повинні бути промарковані національним знаком відповідності.

  6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

  Розмір бюджетного призначення визначений, відповідно до кошторисних призначень на 2023 рік по державному бюджету та становить 820 935.00 грн, з ПДВ. Вид предмета закупівлі – послуга.

  7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

  Очікувана вартість визначена виходячи із бюджетних призначень та вартості поточного ремонту, відповідно до Дефектного акту. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі комерційних пропозицій.

  _________________________________________________________________________________

  Обгрунтування фрукти та овочі оброблені

  ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА
  ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА/АБО ОЧІКУВАНОЇ
  ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

  На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

  Назва предмета закупівлі «Свіжі фрукти та овочі» код ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
  Обґрунтування розміру бюджетного призначення 58 700,00 грн. розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до потреби на 2023рік.
  Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі Обсяги визначено відповідно до потреби та наявних бюджетних призначень. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі та відповідно до вимог ГОСТ, ДСТУ, ветеринарного законодавства, санітарно-епідеміологічним вимогам та іншим чинним нормативно-правовим актам, зокрема Постанові КМУ від 24.03.2021 №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»
  Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі Визначається з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Уповноваженого органу від 18.02.2020 № 275 та обрахована відповідно до середньо ринкового рівня цін.