Get Adobe Flash player

9 березня у Терешківському ліцеї проводилися заходи, присвячені дню народження Т.Г. Шевченка. Вчителі-мовники підготували інформаційні стенди з інтерактивними завданнями про Кобзаря, для учнів провели тематичні уроки, конкурси віршів «Свою Україну любіть» – 2-Б, 2-В кл.; «Ми чуємо тебе, Тарасе крізь століття» – 3-А кл.; усний журнал «Шевченко – великий син українського народу» – 4-А кл. До бібліотеки ліцею завітали учні 2-Б та 2-В класів, які ознайомились з книжковою виставкою «Ми чуємо тебе, Тарасе крізь століття!»

9 березня 2023 року у Терешківській територіальній громаді відбувся тренінг з психологічного відновлення для дітей та дітей-ВПО. В рамках заходу до Терешківського ліцею завітали мобільні бригади психологічної допомоги, які провели ігровий тренінг для підлітків з психологічного відновлення. Під час тренінгу учасники ознайомилися з арт-терапією та тілесно-орієнтованою терапією для психологічного та емоційного розвантаження.Захід було ініційовано ГП «Гуманітарна ініціатива» в рамках проекту “Надзвичайне реагування для догляду та захисту ВПО та/або біженців, які постраждали внаслідок військового наступу РФ в Україні, з особливою увагою до психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) в умовах збройного конфлікту”, який став можливим завдяки Farma Mundi та Каталонської агенції з питань співробітництва в галузі розвитку (ACCD).

#Гуманітарна_ініціатива

Добрі справи

Терешківський ліцей отримав книги у подарунок від Міжнародного благодійного фонду «ЗДОРОВ’Я МАЙБУТНЬОГО».Ми щиро вдячні за подаровані книги, бо впевнені, що вони обов’язково знайдуть свого читача і стануть важливою частинкою фонду нашої бібліотеки.Єднаймося!Україна понад усе!

#українським_дітям_українську_книгу

#Міжнародний_благодійний_фонд_ЗДОРОВЯ_МАЙБУТНЬОГО

Школа дронів для молоді

За сприяння голови Терешківської громади Віталій Турпітько, благодійний фонд “Вікторія” провів заняття для учнів Терешківського ліцею з керування безпілотними літальними апаратами (БПЛА).
Ми дякуємо голові Терешківської громади Віталію Турпітьку та Благодійному фонду “Вікторія” за організацію заходу.


«СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЗЗСО: НА ШЛЯХУ ДО ШКОЛИ ДІЄВОЇ ДЕМОКРАТІЇ. Менторський супровід розроблення та реалізації стратегії розвитку ЗЗСО»

#DECIDE#DOCCU

21 лютого 2023 року  базі Терешківського ліцею  Терешківської сільської ради Полтавського району відбулася зустріч з менторами Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Демократизація для розвитку демократичної освіти» (Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського) Тетяною Устименко та Іриною Міщенко.  Учасники заходу розглянули мету  зустрічі – підготовка до розроблення стратегії розвитку ЗЗСО та реалізації «дорожньої карти»  її запровадження. Ознайомилися із завданнями зустрічі та програмою.

Відновлено роботу над Стратегією розвитку освіти нашої громади, яка розробляється за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»На першому в цьому році засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти Терешківської сільської територіальної громади (голова робочої групи Валерій Кулага) учасники засідання разом з національним експертом Проєкту DICIDE Григорієм Перервою спланували свою роботу на найближчий час.

Великий обсяг роботи вже виконано впродовж 2021 року, зокрема проведено опитування учнів, вчителів та батьків, зібрано та узагальнено необхідну інформацію. На сьогодні необхідно здійснити актуалізацію зібраної інформації, врахувавши зміни, потреби та очікування громади під час воєнного стану. Робота над розробкою Стратегії здійснюватиметься в кілька етапів і має завершитися до 30 квітня цього року. У засіданні робочої групи взяв участь голова нашої громади Віталій Турпітько, який окреслив основні напрямки розвитку освітньої галузі, в рамках Стратегії розвитку Терешківської громади на 2022 – 2027 роки, робота над розробкою якої відновиться найближчим часом.

За матеріалами сайту Терешківської громади

Клуб боксу «Терешки» розпочинає набір і запрошує на тренування хлопців та дівчат різних вікових груп з нашої громадиСьогодні відбулося урочисте відкриття боксерського клубу «Терешки», який функціонуватиме на базі Терешківського ліцею під керівництвом заслуженого тренера України В’ячеслава Новікова. Серед гостей, які завітали на захід, – начальник Полтавської районної військової адміністрації Дмитро Романов, голова нашої громади Віталій Турпітько, керівник територіальної організації громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Полтавській області Анатолій Головань, співзасновники боксерського клубу «Терешки» Анатолій Назаренко та Тарас Гапон, очільники спортивних шкіл та організацій різних рівнів, учні Терешківського ліцею та інші. Юні боксери, які тренуються у Вацівському закладі культури під керівництвом майстра спорту з кікбоксингу Станіслава Білоконя, продемонстрували для учасників заходу свої боксерські навички у показових виступах, де, звичайно ж, перемогла дружба (рефері сьогоднішніх змагань – майстер спорту з боксу Олег Карпенко).

У вівторок, 27 грудня, о 13.00 тренер клубу боксу “Терешки” Станіслав Білокінь запрошує усіх бажаючих на перше тренування в Терешківський ліцей. Заняття безкоштовні!

Зацікавились – приходьте, приводьте своїх дітей, розкажіть про боксерський клуб своїм друзям та знайомим. Адже спорт, зокрема бокс, – це цілеспрямованість, витривалість, витримка та ясність розуму, управління емоціями, особливо в критичних ситуаціях, рух вперед і шлях до успішної спортивної кар’єри.

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят, якого з нетерпінням ждуть діти. Усі вони в очікуванні дива, подарунків, приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються! Уже стало традицією в День Святого Миколая вітати дітей, дорослих на порозі Терешківського ліцею. Не забарився добрий чарівник і цього чудового зимового ранку. Він завітав у заклад і привітав усіх зі святом, пригостив солодкими смаколиками!

А ще у Святого Миколая є «добрий помічник» – голова фермерського господарства «Ваці» Мартиненко Є.І., який чудово виконав цю роль і подарував нашим дітям гарний настрій та солодкі подарунки. Євгенію Івановичу, щиро дякуємо Вам за небайдужість, доброту, доброзичливе ставлення до нас. Завдяки Вашій допомозі ми змогли втілити у життя мрії дітей. Зараз у їхніх очах горить вогник віри в добро і казку. Вітаємо Вас із Днем Святого Миколая та прийдешніми святами: з Новим роком і Різдвом Христовим! Щиро бажаємо миру і благополуччя, здоров’я, оптимізму, мудрості, віри, надії і любові у серці. Нехай у Вашій оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир і спокій! Всього Вам найкращого! Слава Україні!