Get Adobe Flash player

День пам’яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Учасники освітнього процесу Терешківського ліцею щиро вітають з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ветеранів, вдів, дітей війни та працівників тилу, які проживають на території Терешківської громади. Так мало залишилося тих, хто має безпосереднє відношення до цього свята, кому особисто ми повинні зараз вклонитися і подякувати за велику Перемогу. Бажаємо Вам здоров’я і довголіття та обіцяємо, що докладемо всіх зусиль, щоб зберегти пам’ять про тих, хто довгими верстами йшов до цієї перемоги. Зі святом!

Відеоролик можна переглянути тут.

Аварію на Чорнобильській АЕС досі називають найбільшою техногенною катастрофою в історії мирного атома. Цій трагедії привласнений сьомий рівень небезпеки за Міжнародною шкалою ядерних подій, що стало локальною катастрофою з глобальними наслідками. Волею долі, епіцентром ядерної аварії стала саме наша багатостраждальна українська земля.

Бібліотека Терешківського ліцею представляє віртуальну книжково-ілюстративну виставку “Чорнобиля гіркий полин на серце ліг незримо й тяжко… “, присвячену 35-тим роковинам Чорнобильської трагедії.

Відеоролик “Чорнобиля гіркий полин на серце ліг незримо й тяжко…

Учнівське самоврядування Терешківського ліцею долучається до відзначення 35-ї річниця Чорнобильської трагедії.Ми пам’ятаємо про жертви,які довелося понести внаслідок аварії та схиляємо голови перед героїчним подвигом тих, хто став на захист людства. Закликаємо робити все можливе, щоб ця страшна історія не повторилася знову!

Відеоролик – 35 – річниця Чорнобильської трагедії

Щоб берегти землю, природу,
Треба її полюбити.
Щоб полюбити – треба пізнати.
Пізнавши, неможливо не полюбити .
М. Пришвін

В рамках #Всеукраїнського_Дня_довкілля_та_Всесвітнього_дня_Землі  працівниками і учнями Терешківського ліцею та працівниками КЗ Центру дитячої та юнацької творчості” Терешківської сільської ради було проведено посадку дерев, кущів, квітів, прибирання прилеглої ділянки ліцею та збір сміття на території сільського стадіону.