Get Adobe Flash player

Поки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні й продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Учнівська молодь та громадяни об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» з дотриманням обмежень воєнного часу, враховуючи норми техніки безпеки вчителі та працівники Терешківського ліцею, Вацівської філії І-ІІ ст. ім. В. Тюріна, Кашубівської філії І ст. традиційно приєдналися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Творчо, весело, душевно розпочали толоку з облаштування пришкільних клумб, прибирання території закладу, фарбування спортивного майданчика, щоб вже зовсім скоро зустріти наших учнів, які могли б бавитися на чистих майданчиках, милуватися цвітінням запашних квітів та здобувати знання у чистих і затишних класах. Надзвичайні люди роблять важливі речі.

Дякуємо усім, хто разом з нами робить нашу громаду чистою! Формуємо культуру чистоти, дбайливого ставлення до довкілля та відповідального споживання!Долучайтеся до добрих та корисних справ!

Україна понад усе!

Дякуємо нашим захисникам за можливість зібратися разом!

Сьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор України. Шануймо те, що нас об’єднує!

Терешківський ліцей вітає мешканців громади з Днем Державного Прапора!

Нещодавно здобувачі освіти нашого ліцею здійснили чудову подорож до Республіки Польща.Довгоочікувана поїздка дала можливість познайомитися з історією та культурою цієї гостинної країни. Учні відвідали пам’ятки, які користуються заслуженою світовою славою, отримали неперевершені враження від підйому на гірську вершину, від сплаву по гірській річці, від екскурсії до етнографічного музею під відкритим небом та багато іншого.Діти реально побачили, що Польща може стати для нас прикладом розбудови демократичної європейської держави.Історичною подією подорожі стало підписання Меморандуму про співпрацю нашої громади з ґміною (громадою) Старий Сонч.З’явилася можливість для розвитку ефективної співпраці, адже Польща – ключовий союзник і партнер України. В умовах війни можна розбудувати співпрацю та скеровувати її на подальшу перспективу, на нові проєкти.Дякуємо громаді містечка Старий Сонч за щире спілкування, теплий прийом, щедру гостинність. Дякуємо сільському голові Віталію ТУРПІТЬКУ, вчителям, батькам і дітям за організацію поїздки, корисне спілкування, здобутий цінний досвід.

Сьогодні у SpaceHub Терешківського ліцею за участі сільського голови Віталія ТУРПІТЬКА та начальника Відділу освіти Терешківської сільської ради Ігоря ПОГОРІЛОГО відбулося урочисте нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад! Відповідно до Програми підтримки талановитої молоді, яка діє в Терешківській громаді, учні 6 – 10 класів Терешківського ліцею та Вацівської філії І-ІІ ступенів ім. В. Тюріна були нагороджені Сертифікатами, що гарантують здобувачам освіти виплату грошових винагород за призові місця.

Ми пишаємося талановитою молоддю нашої громади, досвідченими наставниками та батьками, які підтримують і виховують обдарованих дітей! Вітаємо переможців!

Бажаємо натхнення, творчих здобутків і нових досягнень!

“П’ятниця, 23 червня, учням і вчителям Терешківського ліцею принесла приємну подію. Дружньою компанією ми побували в театрі ім. М.В.Гоголя на виставі “За двома зайцями”. Актори молодці! Гра їхня чудова! Поверталися додому всі задоволені і в очікуванні наступної подорожі!

Терешківський ліцей став фіналістом конкурсу “Найгарніший квітник України”. Ми отримали обіцяні подарунки від організаторів благодійного проєкту #Flowers4School, а саме цибулини гладіолусів і жоржин. Підготували посадковий матеріал, потім дбайливо висадили його у ґрунт. Сподіваємося, що ці чарівні квіти прикрасять наші клумби і подвір’я ліцею стане ще більш привабливим і затишним!

Дякуємо організаторам #Flowers4School за можливість участі в конкурсі, а також усім активним мешканцям громади, які підтримали нас вподобайками!

Разом ми сила!

Уперед до Перемоги!

З 19 по 21 червня 2023 року у місті Києві спільно з науково-педагогічними працівниками закладів післядипломної педагогічної освіти регіонів партнерів  #Швейцарсько_українського_проєкту_DECIDE, директорами (заступниками) ЗЗСО «першої хвилі» розробки стратегій розвитку ЗЗСО громад-партнерів #ПроєктуDECIDE відбувся РЕФРЕШ-ТРЕНІНГ «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЗЗСО: НАВІЩО ВОНА ПОТРІБНА ДЛЯ ШКОЛИ ДІЄВОЇ ДЕМОКРАТІЇ».

Учасники та учасниці заходу активно працювали, обмінювалися досвідом розроблення Стратегій розвитку ЗЗСО та «дорожніх карт», в творчий спосіб ділилися своїми історіями успіху, рефлексували, дискутували.Директорка Терешківського ліцею Лариса ШЕВЧЕНКО презентувала проєкт Стратегії нашого закладу освіти.Тренінг був цікавим, мотивуючим, продуктивним. Лариса Володимирівна зарядилася енергією, взяла безліч чудових ідей на озброєння, розвинула професійні компетентності, щоб далі працювати над Стратегією.Дякуємо нашим менторкам Тетяні УСТИМЕНКО та Ірині МІЩЕНКО, учасникам і організаторам тренінгу за створення позитивної, надихаючої атмосфери.

Сподіваємося на подальшу співпрацю, до нових зустрічей!

#Швейцарсько_український_проєкт_DECIDE#DECIDE#DOCCU