Get Adobe Flash player

Кругліна Софія, учениця 7-А класу взяла участь у другому (обласному) етапі конкурсу «Найкращий читач Полтавщини», який відбувся 15 вересня 2021 р. у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного.

Дослідники, які аналізували стиль життя 55 тис. людей протягом 15 років, визначили – регулярні пробіжки продовжують життя на 3 роки. Адже легкий біг дає кардіонавантаження, необхідні для здоров’я серця.

Для учнів 9-х класів було організовано забіг «Біжи – здоров’я бережи» (педагог-організатор Сапєлова М.В., вчитель фізкультури Мартусь Д.Ю.). переможцем забігу став учень 9-Б класу Тимошенко Артем. Вітаємо Артема з перемогою і бажаємо усім учасникам забігу міцного здоров’я, успіхів у навчанні та гарного настрою в наступних змаганнях.

На зображенні може бути: текст

У Терешківському ліцеї 13 вересня стартував традиційний тиждень здоров’я і спорту  «Твоє здоров’я – твій скарб». Його мета – виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, покращення здоров’я, придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту, виховання дружньої підтримки, наполегливості, завзятості та витримки. Розумову роботу потрібно розбавляти фізичною. Тоді й настрій хороший, і працездатність підвищується, і здоров’я покращується. 

До Всесвітнього дня запобігання самогубствам  інспектором сектору ювенальної превенції Полтавського РУП Шамало Л.А. була проведена бесіда для учнів 8-Б класу, щодо  профілактики  самогубств та навмисних самоушкоджень. Людмила Анатолііївна розповіла про цінність людського життя та протидії негативним явищам . Також,  інспектор зазначила, що в разі потрапляння в різні негативні ситуації, пов’язані з порушенням закону, дітям не можна залишатися наодинці зі своїми проблемами,  потрібно звертатися до батьків, шкільного психолога, або в поліцію.   Аби привернути увагу дітей до теми цінності свого життя учасникам освітнього  процесу була запропонована інтерактивна вправа «Я обираю життя». Плакат із побажаннями для друзів і однолітків передадуть у  Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради

За ініціативи голови Терешківської територіальної громади Віталія Турпітька у Терешківському ліцеї розпочала роботу секція з кікбоксингу «Мuay-Thai». 7 вересня відбулося перше заняття, де вже були присутні близько двадцяти дітей. Заняття для юних спортсменів відбуватимуться під керівництвом досвідченого тренера Олега Коваленка, який багато років тренує дітей, підготував чимало чемпіонів України, Європи, серед вихованців Олега – неодноразові чемпіони світу. Олег Коваленко – учасник бойових дій, з 2014 по 2017 рік – заступник командира батальйону спецпризначення «Полтава».Усіх бажаючих займатися цим цікавим та корисним видом спорту Олег Коваленко запрошує на тренування, які відбуваються у Терешківському ліцеї з 15.00 до 16.30 год. у вівторок та четвер та з 11.00 до 12.30 год. у суботу.

За матеріалами сайту Терешківська територіальна громада

До Дня знань у Терешківському ліцеї було відкрито сучасний кабінет інформатики, оснащений 15 моноблоками та інтерактивним комплексом на базі інтерактивної панелі. Кабінет відповідає вимога Нової Української Школи та Санітарному регламенту для закладів загальної середньої освіти. Учні 11 класу свій перший урок провели у новому кабінеті, який порадував їх сучасним дизайном та новими меблями. На уроці були присутні голова Терешківської територіальної громади Віталій Турпітько, начальник Відділу освіти Терешківської сільської ради Ігор Погорілий, секретар Терешківської сільської ради Роман Кожемяк та адміністрація закладу – директор ліцею Катерина Пилипенко, заступник директора Лариса Дашко.

День знань сьогодні відзначили у Терешківському ліцеї. Святкова лінійка «Зустріч у дружньому колі» відбулася для першокласників, п’ятикласників та майбутніх випускників закладу. Привітали зі святом учнів, вчителів, батьків голова Терешківської територіальної громади Віталій Турпітько, секретар Терешківської сільської ради Роман Кожем’як, начальник Відділу освіти Терешківської сільської ради Ігор Погорілий та побажали успіхів у навчанні.А на всіх учнів ліцею чекав цікавий перший урок в новому навчальному році, присвячений 30-й річниці незалежності України.

Завершилися військово-польові збори для школярів нашої громади, які впродовж шість днів тривали в Копилах на березі річки Коломак Як і в попередні роки, головним організатором заходу виступила ГО “Клуб військово-патріотичного виховання молоді «Патріот» (керівник Григорій Маляренко) за підтримки голови громади Віталія Турпітька та сільської ради.Окрім захоплюючого урочистого відкриття зборів, кожен день вирізнявся для учасників цікавою та насиченою програмою, що включала в себе відпрацювання практичних навичок з вогневої підготовки, складання – розкладання автоматичної зброї, подолання смуги перешкод, патрулювання території, різноманітні змагання й конкурси. Зокрема працювали локації: “Неповне збирання та складання АК-74 (автомат Калашникова) та ПМ (пістолет Макарова)”, “Тактика бою (лазертаг)”, “Мінно-вибухові пристрої та стрільба з пневматичних гвинтівок з оптикою на 25 м», “Канатна смуга перешкод ( відстань 200 м) “, “Переправа на гумових човнах через водну перешкоду”, “Медична допомога в зоні бойових дій”. Ці кілька днів на школярів чекала ночівля у наметах, польова кухня, «Ватра дружби». Переможці змагань та конкурсів отримали нагороди. До проведення занять з школярами залучали учасників бойових дій, тренерів-викладачів з різних видів спорту. Збори стали чудовим закріпленням на практиці знань, вмінь та навичок, набутих під час вивчення предмету «Захист Вітчизни». Велика вдячність усім, хто долучився до організації та проведення зборів, які, безумовно, стали справжнім іспитом для усіх учасників заходу, і обов’язково залишаться приємним спогадом у пам’яті дітей.

До нових зустрічей!

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, вогонь та на відкритому повітрі

Військово-патріотичний вишкіл – це цікаво, корисно та круто!

ПОБЛИЗУ СЕЛА КОПИЛИ НА БЕРЕЗІ РІЧКИ КОЛОМАК РОЗПОЧАЛИСЬ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНІ ЗБОРИ ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

Зброя, військова техніка та гелікоптер: під Полтавою розпочали військово-польові збори школярів (відео)

“Лазимо по канатах, збираємо зброю”. Біля Полтави організували військово-польові збори для дітей

НА ПОЛТАВЩИНІ РОЗПОЧАЛИСЯ ВІЙСЬКОВО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ