Get Adobe Flash player

02.03.2023 року відбулося організаційне засідання робочої групи з розробки проєкту Стратегія розвитку ЗЗСО.

______________________________________________________________________________________________

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЗЗСО: НА ШЛЯХУ ДО ШКОЛИ ДІЄВОЇ ДЕМОКРАТІЇ. Менторський супровід розроблення та реалізації стратегії розвитку ЗЗСО»

@decideUA

#DECIDE#DOCCU

21 лютого 2023 року на базі Терешківського ліцею Терешківської сільської ради Полтавського району відбулася зустріч з менторами Швейцарсько-Українського проєкту DECIDE – «Демократизація для розвитку демократичної освіти» (Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського) Тетяною Устименко та Іриною Міщенко. Учасники заходу розглянули мету зустрічі – підготовка до розроблення «Стратегії розвитку Терешківського ліцею Терешківської сільської ради Полтавського району» та реалізації «дорожньої карти» і її запровадження. Ознайомилися із завданнями зустрічі та програмою.

#DECIDE#DOCCU

______________________________________________________________________________________________________________

DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»

#DECIDE#

@decideUA

Відновлено роботу над Стратегією розвитку освіти нашої громади, яка розробляється за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»На першому в цьому році засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти Терешківської сільської територіальної громади (голова робочої групи Валерій Кулага) учасники засідання разом з національним експертом Проєкту DICIDE Григорієм Перервою спланували свою роботу на найближчий час.

Великий обсяг роботи вже виконано впродовж 2021 року, зокрема проведено опитування учнів, вчителів та батьків, зібрано та узагальнено необхідну інформацію. На сьогодні необхідно здійснити актуалізацію зібраної інформації, врахувавши зміни, потреби та очікування громади під час воєнного стану. Робота над розробкою Стратегії здійснюватиметься в кілька етапів і має завершитися до 30 квітня цього року. У засіданні робочої групи взяв участь голова нашої громади Віталій Турпітько, який окреслив основні напрямки розвитку освітньої галузі, в рамках Стратегії розвитку Терешківської громади на 2022 – 2027 роки, робота над розробкою якої відновиться найближчим часом.