Національний тиждень безбар’єрності — крок до суспільства рівних можливостейЗ 25 по 31 травня в Україні проходив Національний тиждень безбар’єрності — важлива суспільна ініціатива, спрямована на формування середовища, у якому кожна людина має рівні права, можливості та умови для самореалізації незалежно від віку, стану здоров’я, фізичних можливостей чи соціального статусу.Мета Тижня безбар’єрності — привернути увагу до створення доступного, комфортного та дружнього простору для всіх громадян, подолання фізичних, освітніх, інформаційних, цифрових і соціальних бар’єрів, а також виховання культури поваги, толерантності та взаєморозуміння.Упродовж тижня в нашому закладі відбулися тематичні виховні години, бесіди, ігри та інформаційно-просвітницькі заходи, під час яких учні ознайомилися з поняттям безбар’єрності, дізналися про важливість інклюзії, взаємопідтримки та рівного доступу до освіти й суспільного життя для кожної людини.У межах Тижня було проведено:
Виставку малюнків «Світ без бар’єрів — для всіх відкриті двері»;
Психологічне заняття «Безбар’єрність — чому це стосується кожного?»;
Колективну гру-подорож «Подорож країною рівних можливостей»;
Пізнавальну гру «Як зрозуміти інших без слів?»;
День взаєморозуміння «Відчуй іншого».Проведені заходи допомогли здобувачам освіти краще зрозуміти цінність людської різноманітності, навчили бути уважними до потреб інших, розвивати чуйність, емпатію та повагу до кожної особистості.Адже безбар’єрність — це не лише про доступний простір. Це насамперед про людяність, рівність можливостей і готовність підтримати тих, хто поруч.

Разом будуємо суспільство без бар’єрів — суспільство, у якому кожен має можливість бути почутим, зрозумілим і успішним!
Залишити відповідь