Daily Archives: 19.06.2023
15 червня у Терешківському ліцеї відбулося чергове засідання стратегічної сесії.
Учасники заходу під керівництвом менторів УСТИМЕНКО Тетяни та МІЩЕНКО Ірини складали план впровадження Стратегії розвитку освітнього закладу (Терешківський ліцей). На зустрічі були присутні сільський голова ТУРПІТЬКО Віталій, начальник Відділу освіти Терешківської сільської ради ПОГОРІЛИЙ Ігор, представники робочої групи, батьківського комітету, учнівства, випускники та працівники ліцею. Робота була продуктивною і цікавою.

З 19 по 21 червня у м. Києві на рефреш-тренінгу «Стратегія розвитку ЗЗСО: навіщо вона потрібна школі дієвої демократії» буде презентовано Стратегію розвитку освіти Терешківського ліцею
Дякуємо всім за співпрацю, до нових зустрічей!