Get Adobe Flash player
Останні коментарі
    Травень 2026
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    « Кві   Чер »
     123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031

    З 11 по 17 травня у Терешківському ліцеї відбувся І етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху — важливого заходу, спрямованого на формування в учнів свідомого ставлення до власної безпеки та відповідальності на дорозі.У сучасних умовах знання правил дорожнього руху є не просто необхідністю, а запорукою збереження життя і здоров’я дітей. Саме тому протягом тижня у ліцеї проводилися цікаві, пізнавальні та практичні заходи для учнів різних вікових категорій:

    1–4 класи — флешмоб «Ми за безпечний рух»;

    9–11 класи — інтерактивне тестування «Я знаю ПДР»;

    6–8 класи — фото-челендж «Шолом рятує життя»;

    5 клас — бесіда «Безпечний маршрут до ліцею»;

    практичне заняття з інспектором СОБ «Правила для велосипедистів»;

    оформлення інформаційного стенду «Дорожня абетка».

    Учасники заходів не лише повторили правила дорожнього руху, а й усвідомили важливість уважності, дисципліни та відповідальної поведінки на дорогах.Такі тематичні тижні допомагають формувати культуру безпечної поведінки, виховують повагу до правил та вкотре нагадують: безпека кожного залежить від свідомості та обережності всіх учасників дорожнього руху.

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *