У Терешківському ліцеї відбулося зворушливе свято — випускний для учнів 9-х класів.
Цей день став особливим для кожного дев’ятикласника. Позаду залишилися роки навчання, шкільні будні, цікаві уроки, щирі дружні зустрічі, спільні перемоги та незабутні миті дитинства.Для когось сьогоднішній випускний — це лише нова сходинка на шляху до знань, адже попереду навчання у рідному ліцеї та нові звершення і перемоги. Для інших — час прощання зі школою та початок нового життєвого етапу, сповненого мрій, планів і можливостей.Щиро дякуємо батькам за любов, підтримку та віру у своїх дітей, а педагогам — за мудрість, терпіння й щоденну працю, вкладену в кожного учня.
Особливі слова вдячності висловлюємо нашим захисникам і захисницям. Завдяки вашій мужності та самовідданості наші діти мають можливість навчатися, мріяти, святкувати важливі події та будувати своє майбутнє. Дякуємо за кожен день під мирним українським небом.
Дорогі випускники! Нехай ваші серця завжди ведуть вас до добра, знань і успіху. Вірте у свої сили, сміливо обирайте свій шлях і ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Нехай здійснюються ваші мрії, а поруч будуть люди, які підтримують і надихають.
Бажаємо всім мирного неба, щасливої долі та світлого майбутнього!
У добру путь, випускники 2026 року!

Залишити відповідь