Get Adobe Flash player

У Терешківському ліцеї закінчився Кольоровий тиждень толерантності “Всі ми різні – всі ми рівні”Кожен день мав свій колір, а також насичену програму. У закладі проходили веселі музичні перерви, інтерактивна вправа “Східці толерантності”, вікторини, цікаві виступи, змагання, фотосесії та багато іншого. А найголовніше – море позитивних емоцій! Протягом тижня ми переконалися, як кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм і творчий підхід учителів допомогли зробити тиждень справжнім святом, як для дітей, так і для дорослих. Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Як це відбувалося, ви можете переглянути за хештегом #кольоровий_тиждень_у_терешківському_ліцеї

Ми дякуємо нашим воїнам за можливість жити, вчитися і працювати!Слава Україні!

Героям слава!

Відбулася перша робоча онлайн зустріч організаторів благодійного ярмарку до Дня святого Миколая та Дня Збройних сил України. Під час зустрічі було обговорено ряд організаційних питань щодо збору коштів на підтримку хворих дітей та допомоги ЗСУ

Для педагогічних працівників Терешківської громади Управлінням Державної служби якості освіти у Полтавській області 31.10.2023 року було проведено семінар-тренінг «Інструменти виявлення та подолання навчальних втрат» з використанням Всеукраїнської школи онлайн (ВШО). На захід завітали Юрій КРАЩЕНКО – начальник Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області, Олександр ЧЕРНОБЕЛЬ – заступник начальника відділу інституційного аудиту, Вікторія ГУМЕНЮК – головний спеціаліст відділу інституційного аудиту, Віталій ТУРПІТЬКО – сільський голова, Ігор ПОГОРІЛИЙ – начальник Відділу освіти Терешківської сільської ради.

Учасники заходу у форматі ділової гри відпрацьовували алгоритм роботи на платформі Всеукраїнська школа онлайн https://lms.e-school.net.ua/ з позиції вчителів та учнів.За результатами проходження тренінгу педагоги отримають сертифікати про підвищення кваліфікації за даною програмою обсягом 15 годин.

19 жовтня відбулася консультативна нарада по проєкту DECIDE. Зустріч пройшла в онлайн форматі з менторами Тетяна Устименко та Іриною Міщенко. Під час наради було розглянуто  ряд питань:

  • планування роботи моніторингової групи та підготовка до анкетування;
  •  поточні консультації (висвітлення, ідеї для фінального форуму, тощо).

АНОНС В рамках Тижня медіаграмотності для здобувачів освіти буде проведено XR-виставку під назвою “Справжні причини війни або як працює російська пропаганда”. Захід проходитиме за новітніми VR технологіями, 3D моделями.

11 жовтня 2023 року у Терешківському ліцеї відбулося тренування по відпрацюванню дій по Інструкції про дії персоналу щодо збереження безпечної та швидкої евакуації людей на випадок пожежі в приміщенні закладу освіти.


До тренувань було залучено учасників освітнього процесу, обслуговуючий та технічний персонал.
У заході брала участь комісія для перевірки стану пожежної безпеки в складі: Погорілого Ігоря Васильовича – начальника Відділу освіти Терешківської сільської ради, Лубенець Тамари Олегівни – головного спеціаліста Відділу освіти Терешківської сільської ради, Сітак Інни Миколаївни – головного спеціаліста-юрисконсульта Відділу освіти Терешківської сільської ради.

Всеукраїнський урок єдності з медіаграмотності

Сьогодні здобувачі освіти 5-11 класів Терешківського ліцею і Вацівської філії І-ІІ ст. ім В.Тюріна долучилися до Всеукраїнського уроку єдності з медіаграмотності, який присвятили протидії дезінформації та маніпуляціям в умовах війни.

Під час уроку телеглядачі дізналися:

• як протидіяти соціальним стереотипам;

• хто такі боти та тролі;

• як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції.

Наприкінці онлайн-заходу діти пройшли тест-гру, яка складалася з 7 запитань. Організатори зазначають, що ініціатива має на меті підвищити рівень стійкості українців до пропаганди та вдосконалити навички критичного мислення в дорослих і дітей.