З 19 по 21 червня 2023 року у місті Києві спільно з науково-педагогічними працівниками закладів післядипломної педагогічної освіти регіонів партнерів #Швейцарсько_українського_проєкту_DECIDE, директорами (заступниками) ЗЗСО «першої хвилі» розробки стратегій розвитку ЗЗСО громад-партнерів #ПроєктуDECIDE відбувся РЕФРЕШ-ТРЕНІНГ «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЗЗСО: НАВІЩО ВОНА ПОТРІБНА ДЛЯ ШКОЛИ ДІЄВОЇ ДЕМОКРАТІЇ».
Учасники та учасниці заходу активно працювали, обмінювалися досвідом розроблення Стратегій розвитку ЗЗСО та «дорожніх карт», в творчий спосіб ділилися своїми історіями успіху, рефлексували, дискутували.Директорка Терешківського ліцею Лариса ШЕВЧЕНКО презентувала проєкт Стратегії нашого закладу освіти.Тренінг був цікавим, мотивуючим, продуктивним. Лариса Володимирівна зарядилася енергією, взяла безліч чудових ідей на озброєння, розвинула професійні компетентності, щоб далі працювати над Стратегією.Дякуємо нашим менторкам Тетяні УСТИМЕНКО та Ірині МІЩЕНКО, учасникам і організаторам тренінгу за створення позитивної, надихаючої атмосфери.
Сподіваємося на подальшу співпрацю, до нових зустрічей!
#Швейцарсько_український_проєкт_DECIDE#DECIDE#DOCCU

Залишити відповідь