Терешківський ліцей став фіналістом конкурсу “Найгарніший квітник України”. Ми отримали обіцяні подарунки від організаторів благодійного проєкту #Flowers4School, а саме цибулини гладіолусів і жоржин. Підготували посадковий матеріал, потім дбайливо висадили його у ґрунт. Сподіваємося, що ці чарівні квіти прикрасять наші клумби і подвір’я ліцею стане ще більш привабливим і затишним!

Дякуємо організаторам #Flowers4School за можливість участі в конкурсі, а також усім активним мешканцям громади, які підтримали нас вподобайками!
Разом ми сила!
Уперед до Перемоги!
Залишити відповідь